Zpravodajství eBook

Fatimma.cz Zpravodajství Image

INFORMACE

Zpravodajství je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Tomáš Trampota. Přečtěte si s námi knihu Zpravodajství na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Zpravodajství.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,30 MB

ISBN: 8073670968

POPIS
Předmět sociologie zpravodajství poskytuje základní orientaci v pohledu na zpravodajství jako na sociální fenomén, seznamuje studenty se základními teoriemi, které se vztahují k popisu produkce zpráv, s faktory, které se na transformování událostí do zpráv podílejí, i s teoretickými koncepty popisujícími vliv zpravodajského žánru na společnost. Podrobněji čtenáře seznamuje s již klasickými koncepty mediálních studií, jako jsou zpravodajské hodnoty (news values), gatekeeping a agenda setting (nastolování agendy), včetně metodického popisu výzkumů, které stály u jejich zrodu. Kniha mapuje aktuální stav českého mediálního zpravodajství, srovnává kvalitu a zpravodajské pokrytí událostí celoplošných komerčních i nekomerčních médií a přináší řadu zajímavých kazuistik a výzkumů na toto téma. Je určena studentům žurnalistiky, mediálních a komunikačních studií, publicistům, pracovníkům v médiích i zájemcům o tuto problematiku.
STÁHNOUT ČÍST
České noviny | ČeskéNoviny.cz
301 Moved Permanently. nginx
Novinky.cz - nejčtenější zprávy na českém internetu
Aktuálně.cz - kompletní zpravodajství, zprávy z domova i ze světa. „Byl v KSČ, ale nebyl komunista. Byl v Chartě, ale nebyl chartista. Měl děti - ale otcem se nestal," píše Daňa Horáková o manželovi Pavlu Juráčkovi.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY