Naivní manželka eBook

Fatimma.cz Naivní manželka Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naivní manželka! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naivní manželka a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Naivní manželka.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,37 MB

ISBN: 9788073908614

POPIS
Důvěřuješ mu. Tak proč jsi tak vystrašená?Před dvaceti lety byl Dennis Danson zatčen za brutální vraždu Holly Michaels na Floridě v Red River County. Teď je hlavním hrdinou natáčení jednoho dílu dokumentu o pravdivých trestných činech, který bere svět útokem - tvůrci se snaží odhalit pravdu a osvobodit obětí justičních omylů.Sam žije tisíce mil daleko ve Walesu, ale byla to ona, která do případu jako jedna z obhájců investovala nejvíce času. A tak neváhá a přijíždí Dennise podpořit, protože byla vždy přesvědčena o jeho nevinně. A povede se a Dennis je osvobozen. Jenže záhy vyplouvají na světlo nová fakta, že Dennis zas tak nevinný být nemusí. Kolik dívek zmizela v Red River a co Dennis opravdu ví?
STÁHNOUT ČÍST
Limberského manželka před soudem ... - VIPSport.cz
V kauze předloňského vražedného útoku na milionáře a zakladatele moravských erotických salónů Moulin Rouge Františka Divokého (71) u soudu v Brně dál přetrvává řada nejasností. Pozadí neobjasnili ani dva svědci, kteří obžalované aktéry, manželku milionáře Evu G. (38) a jejího milence Josefa K. (28), dobře znají.
Naivní manželka [eBook] - Amy Lloyd | Knihy Dobrovský: E ...
Dům knihy.cz > Knihy > Beletrie > Naivní manželka. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Naivní manželka. LLOYD Amy. Info: Naše nakladatelství, 2019 (1.) - váz., 386 str. Z angl. přel. V. Křemenová EAN: ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY