Literární spolek Laury Sněžné eBook

Fatimma.cz Literární spolek Laury Sněžné Image

INFORMACE

Literární spolek Laury Sněžné je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Pasi Ilmari Jääskeläinen. Přečtěte si s námi knihu Literární spolek Laury Sněžné na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Literární spolek Laury Sněžné.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,76 MB

ISBN: 9788074325915

POPIS
Představte si, že se David Lynch rozhodne točit ve Finsku. A představte si Dostojevského Zločin a trest, v němž Soňa Marmeladová zastřelí Raskolnikova. Zní to absurdně? Román, který vám dokáže, že i Skandinávie má svůj magický realismus, zavádí čtenáře do městečka Zaječín, kde se dějí divné věci nejen s lidmi, ale i s knihami. Všechno začíná, když se mladá učitelka literatury Ella Milanová vrátí do svého rodiště a objeví zvláštní "zmutovaný" knižní svazek. V touze poznat, proč se v knihách přeskupují nejen písmena, ale i události, vydá se do místní knihovny… a narazí na uzavřené společenství literátů, založené oslavovanou Laurou Sněžnou, na pravidla podivné Hry a také na nadpřirozené úkazy. Podaří se jí odhalit, co se ve skutečnosti stalo s desátým členem spolku, a rozplést pavučinu fikce, která jako sníh halí všechno dění v městečku Zaječín?
STÁHNOUT ČÍST
RECENZE: Literární spolek Laury Sněžné
Všechny informace o produktu Kniha Literární spolek Laury Sněžné, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Literární spolek Laury Sněžné.
Kniha: Literární spolek Laury Sněžné | Knihy.ABZ.cz
Všechny informace o produktu Kniha Literární spolek Laury Sněžné, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Literární spolek Laury Sněžné.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY