Lara eBook

Fatimma.cz Lara Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Lara! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Lara a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Lara.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,49 MB

ISBN: 9788075651099

POPIS
Doktor Živago si našel miliony čtenářů, ale o příběhu, který stál v pozadí, se toho doposud mnoho nevědělo. Pasternak často opakoval: „Lara skutečně existuje, měli byste se s ní setkat“, čímž návštěvníky upozorňoval na svou životní lásku a literární múzu Olgu Ivinskou, s níž se setkal v roce 1946 v literárním časopise, kde pracovala. Jejich vztah vydržel až do konce Pasternakova života.Olga za oddanou lásku ke svému „Borjovi“ tvrdě zaplatila. Stala se figurkou ve vysoké politické hře a kvůli spojení s kontroverzním spisovatelem a jeho dílem byla dvakrát odsouzena k pobytu v sibiřském pracovním táboře. Její život je příběhem plným nepředstavitelného hrdinství, věrnosti, utrpení a osobních ztrát.
STÁHNOUT ČÍST
LARA - Písková Lhota
Doktor Živago si našel miliony čtenářů, ale o příběhu, který stál v pozadí, se toho doposud mnoho nevědělo. Pasternak často opakoval: „Lara skutečně existuje, měli byste se s ní setkat", čímž návštěvníky upozorňoval na svou životní lásku a...
LARA Home | LARA | Drawing, Painting and Sculpture Art ...
Lara Croft - Tomb Raider (2001) Lara Croft - Tomb Raider: Kolébka života (2003) O místo role hlavní hrdinky ve filmu Lara Croft - Tomb Raider byl mezi hollywoodskými kráskami nebývalý zájem, přislíbenou ji měla například Liz Hurleyová, ale nakonec byla do obou filmů obsazena Angelina Jolie. Tomb Raider (2018)
SOUVISEJÍCÍ KNIHY