Anglicko-český a česko-anglický kapesný slovník + CD ROM eBook

Fatimma.cz Anglicko-český a česko-anglický kapesný slovník + CD ROM Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Anglicko-český a česko-anglický kapesný slovník + CD ROM! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Anglicko-český a česko-anglický kapesný slovník + CD ROM a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Anglicko-český a česko-anglický kapesný slovník + CD ROM.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,80 MB

ISBN: 8594070082353

POPIS
Slovník na CD-ROMu obsahuje: . 35 000 hesel a 80 000 ekvivalentů . přepis anglické výslovnosti . zvukový výstup slovíček . fulltextové vyhledávání . spouštění z CD-ROM . instalace na PC Slovník obsahuje: . 35 000 hesel a 80 000 ekvivalentů . mluvnické a konverzační minimum . přepis výslovnosti v obou částech . současná slovní zásoba . hesla - významy - frázeTento ANGLICKO-ČESKÝ/ ČESKO-ANGLICKÝ KAPESNÍ SLOVNÍK je praktická a jednoduchá pomůcka pro nejširší okruh uživatelů, která upoutá především formátem vhodným pro cestování či do školy. Slouží k dorozumění v různých situacích a umožní překlady nenáročných textů. Obsahuje více než 35.000 hesel a cca. 80.000 jejich ekvivalentů. Slovní zásoba byla vybírána tak, aby respektovala frekvenci užití. Je tedy zacílena na nejčastěji užívaná slova a obraty, a to jak ze spisovného, tak i z hovorového jazyka. Kromě samotných překladů je základní frazeologie rozšířena o ustálené obraty a fráze, doplňkové informace a upřesňující významy, které uživateli pomohou vybrat nejvhodnější výraz. Předností slovníku je výslovnost všech základních anglických hesel jak v anglicko-české části, tak i v části česko-anglické. Slovník je doplněn přílohou obsahující mluvnické minimum a konverzaci zaměřenou na fráze a spojení, které uživateli pomohou domluvit se v nejrůznějších situacích. Příloha odděluje anglicko-český heslář od hesláře česko-anglického.
STÁHNOUT ČÍST
Anglicko-český, česko-anglický ilustrovaný školní slovník ...
anglicko-český slovník. Chceš přeložit anglické slovo nebo slovní spojení do češtiny nebo naopak? Vlož hledaný anglický nebo český výraz do vstupního pole a hledej v bezplatném anglicko-českém on-line slovníku. Výsledky hledání můžeš upřesnit pomocí filtru.
Česko anglický slovník > Offline
Ilustrovaný školní slovník anglicko-český a česko-anglický + CD-ROM - slovník speciálně vytvořený pro žáky 2. stupně základních škol a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií nově vychází v kompletu kniha + CD-ROM abecední slovník, rozsáhlá příloha, elektronický slovník, hry a cvičení moderní, cíleně vybraná slovní zásoba optimální doplněk ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY