Snadná jóga eBook

Fatimma.cz Snadná jóga Image

INFORMACE

Snadná jóga je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jude Reignerová. Přečtěte si s námi knihu Snadná jóga na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Snadná jóga.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,61 MB

ISBN: 8073063026

POPIS
Knížka přináší jednoduché a účinné lekce pro vytížené osoby. Autorčin program na 45, 20 a 10 minut opravdu lehce zvládnete. Pozice, které se díky její knížce naučíte, povzbuzují a masírují celý organismus včetně vnitřních orgánů. Rychlý přístup díky jasným, názorným ilustracím a stručnému popisu zbavuje jógu zakořeněných mýtů. Každý cvičební program rychle pochopíte a za pár minut se budete cítit osvěžení a nabití energií. Uvnitř přebalu navíc najdete rychlou obrázkovou nápovědu k jednotlivým programům.
STÁHNOUT ČÍST
Jóga podložka inSPORTline Sunshine - inSPORTline
Kupte knihu Snadná jóga (Jude Reignerová) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Kurzy jógy Praha 2 | Systém Jóga v denním životě
Jóga bez limitů a omezení, meditace a relaxace, worklife balance, zdravý životní styl, tipy pro radostný život...to vše v originálním českém časopise s duší JÓGA DNES: o józe, pohybu, kondici, zdraví, vztazích, filosofii a historii jógy s pohledem do současnosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY