Organizační složka podniku zahraniční právnické osoby eBook

Fatimma.cz Organizační složka podniku zahraniční právnické osoby Image

INFORMACE

Hledáte knihu Organizační složka podniku zahraniční právnické osoby? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Jiří Kaňka? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Organizační složka podniku zahraniční právnické osoby.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,23 MB

ISBN: 8086131548

POPIS
Autor se zabývá postavením organizační složky podniku zahraniční právnické osoby v českém právu, vývojem právní úpravy a významem organizační složky podniku po přistoupení ČR k Evropské unii. V publikaci jsou rozebírány praktické situace, nejsou však opomenuty ani otázky související s rejstříkovým řízením. Je určena pro právnickou odbornou veřejnost i zástupce zahraničních společností.
STÁHNOUT ČÍST
AVANTO, a.s.- organizační složka podniku zahraniční osoby ...
Nejdůležitější je ale uvědomit si, že odštěpný závod zahraniční právnické osoby je českou účetní jednotkou a účetnictví musí vést podle českých předpisů. Způsob účtování provozoven si účetní jednotka stanoví sama na základě charakteru a rozsahu jejich činností.
Organizační složka zahraniční právnické osoby, § 167c ...
Obchodní zákoník podnikáním zahraniční právnické osoby v tuzemsku rozuměl pouze takové podnikání, které se uskutečňuje prostřednictvím jejího podniku anebo organizační složky jejího podniku umístěných na našem území (§ 21 odst. 3 ObchZ).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY