Cesta k uzdravení eBook

Fatimma.cz Cesta k uzdravení Image

INFORMACE

Cesta k uzdravení je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jan Palouček. Přečtěte si s námi knihu Cesta k uzdravení na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Cesta k uzdravení.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,11 MB

ISBN: 9788087176139

POPIS
Nemoc a uzdravení mají svá pevná pravidla, která nejsou všeobecně známá. Autor popisuje z hlediska své dvacetileté léčitelské praxe zdraví a nemoc jako zákonité důsledky našeho pojetí života. Velkou pozornost věnuje autor průběhu léčení pomocí vkládání rukou. Kniha se může stát průvodcem všech lidí, kteří se snaží porozumět nejen nemoci, ale také svému životu.
STÁHNOUT ČÍST
Cesta uzdravení
Cesta od Brandon Bays je kniha, kterou mi doporucovalo vice lidi a nakonec mi ji koupila mamca k Vanocum :-) Mozna by se sama divila, co kniha ukryva. Mam za sebou operaci srdce a spousty spise spatnych vztahovych zkusenosti a ano, myslim, ze za spoustou nemoci stoji lidska psychika.
Cesta uzdravení
Cesta k Vaší celistvosti a žití života v hojnosti. Cesta k Vašemu uzdravení na všech úrovních. Cesta k silné transformaci sebe sama. Cesta k osobnímu růstu. Propojuji v sobě vědomosti západní medicíny, moudrost tradiční čínské medicíny a vedení přesahující ego při individuálních sezeních.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY