Jak likvidovat plísně eBook

Fatimma.cz Jak likvidovat plísně Image

INFORMACE

Jak likvidovat plísně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Irena Kučerová. Přečtěte si s námi knihu Jak likvidovat plísně na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Jak likvidovat plísně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,72 MB

ISBN: 8024790297

POPIS
S plísněmi má zkušenosti nejspíš každý z nás. Jejich výskyt na potravinách nebo na zdech bytů nikoho rozhodně nepotěší. Navíc se v našem okolí objevují ve stále větším množství díky zvyšujícímu se znečištění životního prostředí člověka a hromadění odpadků. To má velmi vážné důsledky pro zdraví člověka, neboť plísně způsobují závažná onemocnění, často končící až smrtí lidí a hospodářských zvířat. Publikace podává čtenáři základní informace o podmínkách, které podporují vznik a růst plísní, uvádí konkrétní druhy nemocí jimi vyvolaných a upozorňuje na nutnost zamezení dalšího šíření plísní. Velká pozornost je v knize proto věnována metodám jejich likvidace, připojen je i přehled příslušných přípravků.
STÁHNOUT ČÍST
Jak se rychle zbavit vlhkosti a plísně v bytě či domě ...
Jak předcházet množení bakterií, plísní a roztočů v posteli. ... Bakterie mohou vyvolat infekci, plísně jsou jedovaté a existuje na ně alergie. No, a domácí roztoči, ti jsou zdrojem silně alergizujících výkalů. ... Jak likvidovat roztoče a zvířecí alergeny v domácnosti parním čištěním.
Jak vyhnat červotoče z nábytku a trámů | Bydlení pro každého
Nahrazení starých, netěsnících oken novými a těsnými sice sníží tepelné ztráty, ale může způsobit i nevítaný nárůst vlhkosti a z toho plynoucí průvodní jev - plísně. Plísně poškozují povrch materiálu a mění jeho barvu, zatuchlý zápach pak vyvolává alergie a dýchací potíže. Navíc mohou být předpolím pro nebezpečné dřevokazné huby.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY