Muž na vrcholu eBook

Fatimma.cz Muž na vrcholu Image

INFORMACE

Hledáte knihu Muž na vrcholu? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno none a autorem je Tom Wolfe? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Muž na vrcholu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,29 MB

ISBN: 8072572075

POPIS
Mistr se vrací a předkládá nám dokonalý portrét divoké, drsné a ničím nespoutané země plné rozmanitosti.Místem, kde se vše odehrává, je Atlanta ve státě Georgia město, kde žijí vedle sebe černoši a běloši.Utrpení Charlieho Crokera a způsob, jakým se ho zbavil, je nezapomenutelným rozuzlením napjatě očekávaného, ironického a výmluvného románu.
STÁHNOUT ČÍST
Smyslně Tvá........ - Horoskop-muž- ryby
Jeho vztah k milování, závisí často na jeho partnerce. Jestli dokáže milování ozvláštnit a navodit tu správnou atmosféru. Takový muž se o to jen zřídka kdy postará. V posteli se však umí přizpůsobit a nedívá se jen na sebe. Dosažení vrcholu bere jako společný cíl a snaží se k tomu přivést i partnerku.
V Anglii se muž zasekl na vrcholu 90metrového komína, ze ...
Když jeho rozkoš dospěje k vrcholu, bývá muž v Rybách vášnivý, téměř živočišný. Nečeká, až bude tak daleko i ona, ale prostě si ji vezme, něžnosti přijdou až potom. Miluje ji v každé poloze - zepředu, zezadu, na boku, přičemž pozice častěji mění.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY