Grailquest II eBook

Fatimma.cz Grailquest II Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Grailquest II! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Grailquest II a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Grailquest II.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,98 MB

ISBN: 0

POPIS
Slavnou říši Avalon sužují draci, mocní čarodějové a zlo ve všech svých nejhorších podobách. Proto musí rytíři od Kulatého stolu na dvoře krále Artuše na Camelotu neustále prokazovat svou odvahu - ale jen ty můžeš vykonat ty nejhrdinštější činy ze všech.V tomto dobrodružství máš za úkol nalézt a zabít draka, který plení zemi a zanechává za sebou zkázu a smrt. Tvoje cesta je plná zrádných léček a strašlivých stvůr, které musíš přemoci a zabít, než ony udělají totéž tobě. Každá stránka skrývá nové výzvy a volby, bitvy, které vybojuješ, rozhodnou o tom, zda na této výpravě uspěješ, nebo skončíš v žaludku strašlivého ještěra.Druhá kniha ze série GrailQuest.Posledných pár kusov.
STÁHNOUT ČÍST
GrailQuest 2 - Dračí sluj (James Herbert Brennan) | Detail ...
GrailQuest 2 - Dračí sluj. Kdo napsal knihu GrailQuest 2 - Dračí sluj? Autorem je James Herbert Brennan. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Grail Quest Download (1989 Adventure Game)
GrailQuest 2 - Dračí sluj (2000) 95 Kč (9 %) od 86 Kč GrailQuest 3 - Brána zkázy (2000) 99 Kč (10 %) od 89 Kč ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY