Zpěvy a žalmy podzimu eBook

Fatimma.cz Zpěvy a žalmy podzimu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Zpěvy a žalmy podzimu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Zpěvy a žalmy podzimu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2014

NÁZEV SOUBORU: Zpěvy a žalmy podzimu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,82 MB

ISBN: 9788087595244

POPIS
Marie Noel, vlastním jménem Marie Rouget (1883-1967) francouzská básnířka a spisovatelka pocházela z velice vzdělané, ale jen málo věřící rodiny. Zůstala svobodná a rodné město Auxerre téměř neopouštěla. Přesto její životaběh nebyl v ničem lehký. Láska jejího mládí skončila zklamáním (vystřídána čekáním na velkou lásku, která se nikdy nedostavila) smrt malého bratříčka jednou o Vánocích (odtud její pseudonym Noel), krize víry ... to vše podtrhuje její poezii, jako poezii poznamenanou charakterem lidové písně. V roce 1962 obdržela za své dílo od Francouzské akademie Velkou cenu za poezii.
STÁHNOUT ČÍST
Knihy Marie Noël | Dobré Knihy.cz
Zpěvy a žalmy podzimu. O prasátku Lojzíkovi - Pozdrav slunci. Velký sešit. 2. dobrodružství pavouka Čendy. Poklad. Stoupání na horu. Velký závod. O prasátku Lojzíkovi.
Zpěvy a žalmy podzimu / Nejlevnější knihy
13 produktů v kategorii Poezie nakladatelství Petrkov. Porovnejte ceny, zjistěte dostupnost, přečtěte si recenze produktů nebo hodnocení e-shopů!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY