Kuchařka ze Svatojánu: Zdraví z kuchyně eBook

Fatimma.cz Kuchařka ze Svatojánu: Zdraví z kuchyně Image

INFORMACE

Kuchařka ze Svatojánu: Zdraví z kuchyně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Eva Francová. Přečtěte si s námi knihu Kuchařka ze Svatojánu: Zdraví z kuchyně na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Kuchařka ze Svatojánu: Zdraví z kuchyně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,20 MB

ISBN: 9788026706830

POPIS
Nová dávka zdravých receptů pro všechny milovníky dobrého jídla Říká se, že ne každou nemoc je možné vyléčit jídlem, ale žádná nemoc se beze změny stravy vyléčit nedá. Pokud připustíme, že veškerý hmotný i nehmotný svět je pouze různá forma energie, musíme zákonitě dojít k tomu, že energií je i to, co sníme a vypijeme. Je moc dobře, že začínáme přemýšlet o našem jídle i v tomto kontextu. Naše vlastní zdraví by ale mělo být jen jedním z hledisek, skrze které posuzujeme naši potravu. Měli bychom si uvědomit, co naše nenasytnost způsobuje nejen nám samým, ale i okolnímu světu jako celku. Všichni jsme na jedné lodi a ta loď se jmenuje Země.
STÁHNOUT ČÍST
Kuchařka ze Svatojánu - zdraví z kuchyně - Eva Francová ...
Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně ... Autorka úspěšného foodblogu Kuchařka ze Svatojánu sepsala své recepty do knihy obsahující 282 recept... 16,49 € 14,02 € Svatojanský tarot.
Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně [eBook] - Eva ...
Všechny informace o produktu Kniha Kuchařka ze Svatojánu: Zdraví z kuchyně - Eva Francová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kuchařka ze Svatojánu: Zdraví z kuchyně - Eva Francová.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY