Objevujeme svět! Na horách eBook

Fatimma.cz Objevujeme svět! Na horách Image

INFORMACE

Hledáte knihu Objevujeme svět! Na horách? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2018 a autorem je Nathalie Choux? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Objevujeme svět! Na horách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 1,72 MB

ISBN: 9788025622551

POPIS
Nauč se poznávat, jaký je život na horách. Jaká zvířátka tam můžeš potkat, co tam roste a jak se tam lidem žije v zimě? Pestrobarevné ilustrace a posuvné prvky v tomto leporelu zábavnou formou seznamují děti s životem na horách. Pohyblivé elementy v této knize rozvíjejí jemnou motoriku dítěte a přispívají k živosti ilustrací.Knížka s prvky Montessori.
STÁHNOUT ČÍST
Na horach | Sleviste.cz
Anděl na horách DVD . Revizor pražských elektrických drah Gustav Anděl si už vyzkoušel, že na odborářské rekreaci se to dá celkem vydržet, a tak se ani příliš nebránil, když znovu dostal poukaz. Tentokrát se vypravil do zasněžených Vysokých Tater, dovolená ale neprobíhá nijak idylicky.
Kniha: Objevujeme svět! Na horách - Nathalie Choux | Knihy ...
Všechny informace o produktu Kniha MiniPEDIE - Objevujeme svět! Na horách - Choux Nathalie, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze MiniPEDIE - Objevujeme svět! Na horách - Choux Nathalie.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY