Naše životy ovládají paradoxy eBook

Fatimma.cz Naše životy ovládají paradoxy Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Naše životy ovládají paradoxy! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Naše životy ovládají paradoxy a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Naše životy ovládají paradoxy.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,70 MB

ISBN: 8073062925

POPIS
Celonárodní bestseller doktora Gordona Livingstona Příliš brzy stárneme, příliš pozdě moudříme přilákal desetitisíce čtenářů, kteří si třicet skálopevných pravd o životě vzali k srdci. V další knize doktor Livingston, vietnamský válečný veterán, psychiatr a rodič, který přišel o dva syny, nabízí jiných třicet životně důležitých moudrostí. Doktor Mimo jiné se zabývá následujícími pravdami: Naše životy ovládají paradoxy. Odpuštění je dar, který dáváme sami sobě. Manželství ničí mnoho dobrých vztahů. Definuje nás to, čeho se bojíme. Všichni plujeme po proudu řeky. Jedním z nejtěžších životních úkolů je vidět sami sebe tak, jak nás vidí druzí. Jak stárneme, krása se vytrácí dovnitř. Mnoho lidí umírá a jejich vnitřní hudba stále ještě hraje...
STÁHNOUT ČÍST
Naše životy ovládají paradoxy. Dalších třicet pravd, které ...
Naše životy ovládají paradoxy od Gordon Livingston v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.
Kniha Naše životy ovládají paradoxy - dalších třicet pravd ...
"Řídí naše životy paraziti?" Mnoho parazitů zvyšuje pravděpodobnost svého přenosu na další hostitele tím, že účelně mění chování svých hostitelů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY