Očista tlustého střeva v domácích podmínkách eBook

Fatimma.cz Očista tlustého střeva v domácích podmínkách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Očista tlustého střeva v domácích podmínkách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Očista tlustého střeva v domácích podmínkách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Očista tlustého střeva v domácích podmínkách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,51 MB

ISBN: 8086606449

POPIS
E.V. Ščadilov patří v Rusku ke známým specialistům alternativní medicíny. Spojil objevy současné medicíny a biochemie s výsledky fytoterapie a východní medicíny. Z těchto základů vypracoval vysoce účinné metody očisty těla.
STÁHNOUT ČÍST
Očista tlustého střeva v domácích podmínkách - Evgenij ...
Očista jater a žlučníku v domácí podmínkách. Kniha Očista jater a žlučníku v domácích podmínkách popisuje funkce jater a žlučníku, návody k očistě stravou a minerálními vodami, různé způsoby léčení nemocí těchto orgánů. ... že by mohl být navíc důležitým činitelem při léčení rakoviny tlustého ...
Kniha Očista tlustého střeva v domácích podmínkách ...
Očista tlustého střeva; Očista dalších tělních dutin; ... Aplikace klystýru v domácích podmínkách. Dle výše uvedených ilustračních obrázků zakoupíte buď sáček, vak, nebo nádobku, kterou já osobně považuji za nejlepší, ale velice špatně se shání. Pro naplnění použijte 0,5 až dva litry tekutiny.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY