Umění vládnout eBook

Fatimma.cz Umění vládnout Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Umění vládnout! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Umění vládnout a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2003

NÁZEV SOUBORU: Umění vládnout.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,59 MB

ISBN: 8072600893

POPIS
Bývalá britská premiérka se ve své knize Umění vládnout (Statecraft, 2002) věnuje geopolitice a mezinárodní strategii a má ambici podat praktický návod k patřičné zahraniční politice pro nejbližší budoucnost. Její práce začíná reflexí konce studené války a připomínkou jejích nejvýraznějších osobností, především Ronalda Reagana. Na geopolitické šachovnici se pak Thatcherová rozmáchne se vskutku širokým záběrem: pojednává o velmocích (Americe a Rusku), o asijských mocnostech (především Číně a Indii) a posléze se věnuje aktuálním otázkám terorismu, gangsterských režimů, lidských práv a jejich zneužívání. V Evropě se nejprve vrací k balkánskému konfliktu, ale především se vyjadřuje k otázce evropské integrace, v níž kontroverzně navrhuje postupné vystoupení Spojeného království
STÁHNOUT ČÍST
Umění vládnout okamura - Vyhledávání na Heureka.cz
Kniha: Umění vládnout -- Strategie pro svět v pohybu - Margaret Thatcherová Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.
Kniha: Umění vládnout - tajemství úspěchu moudrých ...
Kniha Umění vládnout (Statecraft) je velkolepé dílo této neobyčejné ženy, jejíž život, politika a síla zanechala ve světě obrovskou stopu. Margaret Thatcher, politička milovaná i zatracovaná v této knize popisuje své postoje, názory a smýšlení doplněné o své osobní zkušenosti.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY