Management eBook

Fatimma.cz Management Image

INFORMACE

Management je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor J. M. Ivancevich. Přečtěte si s námi knihu Management na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Management.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,11 MB

ISBN: 8071694223

POPIS
Autoři knihu rozdělili do čtyř základních částí: Management a prostředí (vztahy manažerů a managementu, etické aspekty managementu) Řídící funkce a organizace (manažerské rozhodování, strategické a taktické plánování, organizování a kontrola)Řízení lidí (motivace, řízení jednotlivců a týmů, management lidských zdrojů) Řízení procesů (manažerské plánování, management výroby, plánování výroby, řízení zásob a informace na podporu manažerského rozhodování) Kniha nezbytná pro manažery i studenty je na našem trhu asi jedinou skutečně kvalitní publikací, jež vyčerpávajícím způsobem pojednává o všech aspektech managementu.
STÁHNOUT ČÍST
Business Management and Leadership Resources
1000万語収録!Weblio辞書 - management とは【意味】経営,管理... 【例文】The company's success was the result of good management.... 「management」の意味・例文・用例ならWeblio英和・和英辞書
management - Tłumaczenie po polsku - Słownik angielsko ...
Management als Funktion. Der Gegenstand betriebswirtschaftlicher Forschung unter der funktionalen Perspektive untersucht alle Tätigkeiten von Führungskräften, die in den funktionalen Bereichen der Unternehmung (Beschaffung, Produktion, Absatz, Finanzierung, Personalwirtschaft, Verwaltung) zu erbringen sind.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY