Gramatika současné nizozemštiny eBook

Fatimma.cz Gramatika současné nizozemštiny Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Gramatika současné nizozemštiny! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Gramatika současné nizozemštiny a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Gramatika současné nizozemštiny.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,25 MB

ISBN: 9788087471555

POPIS
Přesto, že je pro nás nizozemština veskrze exotickým jazykem, učí se ji poměrně velký počet lidí. Přicházíme proto s novým, aktuálním a zcela původním přehledem nizozemské gramatiky. Cílem této příručky je poskytnout uživateli co nejjasnější přehled o současné nizozemské gramatice bez přemíry lingvistické teorie a nadbytečných odborných termínů. Kniha obsahuje všechny běžné gramatické jevy v přehledné grafické úpravě. Jednotlivé jevy jsou přiblíženy na základě jednoduchých a jasně formulovaných pouček a pravidel. Jsou doplněny přehlednými tabulkami, které umožňují snadnou a rychlou orientaci, a především velkým množstvím příkladů, včetně jejich překladů do češtiny. Při práci na této publikaci jsme vycházeli z moderních příruček a gramatik. Zúročili jsme také bohaté zkušenosti s výukou jazyka. Výklad i vybrané příklady jsme proto doplnili o celou řadu praktických poznámek a upřesnění, které mají studentovi napomoci k pochopení gramatických jevů a zejména jejich správnému používání. Důraz jsme přitom kladli na jevy, které jsou pro běžné vyjadřování důležité a ty, které se od češtiny liší. Kniha obsahuje také informace o tvoření slov s přehlednými seznamy předpon a přípon, s nimiž si každý zájemce může snadno rozšířit slovní zásobu. Do publikace jsme zařadili i přehled nepravidelných sloves. Najdete zde i kapitolu o rozdílech v nizozemštině, kterou se mluví v Nizozemsku, Belgii a Surinamu. Věříme, že naši gramatiku ocení jak studenti a učitelé, tak všichni ti, kteří se s nizozemštinou setkávají v praxi a chtějí mít kdykoli po ruce všechny důležité informace o nizozemské mluvnici v přehledné podobě. 160 stran.Popis aktuálních gramatických jevů.Jasné a stručné výklady.Množství praktických příkladů.Poznámky, výjimky, zajímavosti.Přehled nepravidelných sloves.Křížové odkazy.Podrobný rejstřík.
STÁHNOUT ČÍST
Gramatika soucasne nizozemstiny | Sleviste.cz
Všechny informace o produktu Gramatika současné nizozemštiny, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Gramatika současné nizozemštiny.
Výuka - gramatika | Lingea s.r.o.
Gramatika současné nizozemštiny. Přesto, že je pro nás nizozemština veskrze exotickým jazykem, učí se ji poměrně velký počet lidí. Přicházíme proto s novým, aktuálním a zcela původním přehledem nizozemské gramatiky.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY