Výkladový slovník analytiky eBook

Fatimma.cz Výkladový slovník analytiky Image

INFORMACE

Výkladový slovník analytiky je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Lubomír Opat. Přečtěte si s námi knihu Výkladový slovník analytiky na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2005

NÁZEV SOUBORU: Výkladový slovník analytiky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,67 MB

ISBN: 8086861198

POPIS
Analýza, realizace souboru určitých činností je ta správná možnost, jak dolovat "tajemství" z obyčejných věcí. Výkladový slovník analytiky je knihou, která vysvětluje jednotlivé pojmy zhodnocování informací, které se v analytickém procesu objevují. Žijeme v době, kdy informace a jejich zhodnocení představují nejcenější hodnotu, neboť jejich znalost pomáhá při jednání a rozhodování, a to jak v běžné denní praxi, tak v obchodu a podnikání. Slovník je využitelný nejen pro odborníky - analytiky, studenty analytických oborů, překladatele, pracovníky bezpečnostních služeb, ale i pro širokou odbornou veřejnost.
STÁHNOUT ČÍST
Pojmy výkladového slovníku - Výkladový slovník - Portál ODOK
Slovník pracovních pozic poradí všem uchazečům o zaměstnání, jak správně chápat význam názvů pracovních pozic, o jejichž obsazení zaměstnavatelé usilují. Nejen že se většina z nich uvádí v angličtině: jednotlivé firmy mají samy často rozdílné představy o náplni práce, takže běžný výkladový slovník moc nepomůže.
analytik překlad z češtiny do angličtiny - Seznam Slovník
Výkladový slovník maďarského jazyka (A Magyar Nyelv Értelrnező Szótára, zkráceně ÉrtSz) je slovníkem středního typu. V šesti dílech obsáhne 60 000 samostatných heslových statí a celkem přes 150 000 slov. Každý díl má průměrně 1000 stran a 10 000 hesel (1. díl vyšel r. 1959, 2. a 3. díl 1960).
SOUVISEJÍCÍ KNIHY