Etnokorálky eBook

Fatimma.cz Etnokorálky Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Etnokorálky! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Etnokorálky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Etnokorálky.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,82 MB

ISBN: 9788024721941

POPIS
Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů. Jednotlivé kapitoly knihy se věnují šperkům vytvořeným z korálků podle ozdob, kterými se krášlí obyvatelé čtyř kontinentů. Při zhotovování šperků inspirovaných vzdálenými kulturami lze vzájemně propojovat prvky několika kultur a vytvořit tak vlastní zajímavý originál. Návody jsou označeny stupněm náročnosti.
STÁHNOUT ČÍST
Paličkování - Internetový obchod
Kniha je první publikací svého druhu na českém trhu. Představuje čtenářům nejen roli korálkových šperků a doplňků v jednotlivých světových kulturách, ale poskytne i podrobný popis výroby těchto zajímavých a originálních předmětů.
Etnokorálky (e-kniha) - Jana Jiroušková - knihkupectví ...
Kupte knihu Etnokorálky od Jana Jiroušková na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 %
SOUVISEJÍCÍ KNIHY