Sherlock Holmes na cestách eBook

Fatimma.cz Sherlock Holmes na cestách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Sherlock Holmes na cestách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Sherlock Holmes na cestách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2004

NÁZEV SOUBORU: Sherlock Holmes na cestách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,28 MB

ISBN: 8072173057

POPIS
Již desátým svazkem pokračujeme v uvádění těch příběhů Sherlocka Holmese a jeho věrného kronikáře dr. Johna H. Watsona, které Sir Arthur Conan Doyle sice inspiroval, ale sám už z Watsonových zápisků nevydal. Již podesáté se můžeme přesvědčit, jak silné je mezi jeho pokračovateli povědomí závazku, který jim v postavě Velkého detektiva zanechal. Ale teprve až nyní objevujeme ve Watsonově pozůstalosti zdroj, který Holmese zařazuje do souvislostí doposud opomíjených. Bez nich však by jeho postava možná nebyla tak fascinující. Na základě následujících pramenů také seznáme, že sir Arthur zřejmě Watsonovy záznamy určitým způsobem cenzuroval: zajisté z ryze vlasteneckých důvodů vyřadil (až na drobné zmínky) ty, které ukazovaly Holmese jako skutečného internacionalistu detektivní práce, jenž neomezoval své působení na země britské Koruny, ale byl ochoten pomoci doslova kdekoli.
STÁHNOUT ČÍST
Sherlock Holmes na cestách by Martin P. Edwards
Nové dynamické zpracování nejznámějšího díla Sira Arthura Conana Doyla "Sherlock Holmes" přináší Holmesovi a jeho věrnému partnerovi Watsonovi poslední výzvu. Ukáže se, že Holmesovy bojové schopnosti jsou stejně tak smrtící jako jeho pověstný…
Sherlock Holmes na cestách Martin P. Edwards - Praha ...
Kniha: Sherlock Holmes na cestách (Martin P. Edwards). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus!
SOUVISEJÍCÍ KNIHY