Kůstek: Útěk z Kůstkova eBook

Fatimma.cz Kůstek: Útěk z Kůstkova Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Kůstek: Útěk z Kůstkova! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Kůstek: Útěk z Kůstkova a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Kůstek: Útěk z Kůstkova.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,83 MB

ISBN: 9788087083840

POPIS
Mix Pána prstenů a animovaných filmů od Pixaru – tak by se dal popsat legendární fantasy epos Kůstek. Zavede vás do světa, který je plný prapodivných bytostí – věčně hladových krysáků, bojových včel, obřích rudých draků (s doutníkem) a agresivních babiček. Do světa krásného i nebezpečného. Příběh začíná úprkem tří podivných bytostí z rodného města, pokračuje závodem krav a končí bojem o osud světa s tajemným Pánem kobylek a jeho hordami. Je tu všechno, co má klasické fantasy mít (možná až na ten závod krav), jen ti hrdinové jsou na klasické fantasy tak trochu... zvláštní.Kůstek si rychle získal kultovní věhlas, veškerá možná ocenění a post jednoho z nejzásadnějších světových komiksů. Není divu, nabízí rozmáchlý příběh, ve kterém se mísí humor s emocemi, napětím a hororem a jedno plynule přechází v druhé. Příběh, který osloví absolutně každého... ostatně svědčí o tom i skutečnost, že ho vychvaluje jak autor Simpsonů, tak tvůrce Sandmana.
STÁHNOUT ČÍST
Kůstek Útěk z Kůstkova I.část - Jeff Smith - Megaknihy.cz
Kůstek Útěk z Kůstkova I.část -- 01/01 Smith, Jeff Cena: 177 Kč Kůstek Velké kraví dostihy II.část -- 01/02 Smith, Jeff Cena: 177 Kč Kůstek Velké kraví dostihy Smith, Jeff Cena: 222 Kč Kůstek 3 Smith, Jeff Cena: 300 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ...
Kůstek: Útěk z Kůstkova - Jeff Smith | KOSMAS.cz - vaše ...
Kůstek Útěk z Kůstkova Fantasy příběh, který mixuje velké osudové dobrodružství s humorem, vás zavede do světa, který je plný prapodivných bytostí - věčně hladových krysáků, bojových včel, obřích rudých draků (s doutníkem) a agresivních babiček. Do světa krásného i nebezpečného.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY