Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem eBook

Fatimma.cz Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem Image

INFORMACE

Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Luděk Zigáček. Přečtěte si s námi knihu Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,55 MB

ISBN: 9788087193150

POPIS
Markéta Hroudová a Luděk Zikáček napsali cestopis podle trasy, kterou sami absolvovali a nazvali jej Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem.První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem. Tento cestopis i průvodce v jednom vás dovede přímo z České republiky zajímavou krajinou k nejbližšímu moři. Navíc úplně po rovině. Kromě přehledné mapky na předsádce je připojen i podrobný seznam kempů. Popisovaná zpáteční cesta Polskem, kterou rodinka absolvovala, může být také v mnoha ohledech inspirativní.Máte trochu obavy, že vám kniha nebude mít co říci, když s dětmi nejezdíte? Zapomeňte na to!Bojíte se, že vyprávění bude jenom o papání, čůrání a bolení bříšek? Přesvědčte se sami, že tomu tak není!Myslíte si, že bude popisována nejdelší denní kilometráž do 30 km? Omyl!Jednalo se o hodnotný sportovní výkon, kdy průměrná délka etap činila 70 km a vyskytly se i trasy dlouhé přes 100 km. Přesto bylo celé putování pohodové a všichni aktéři si ho náramně užili.
STÁHNOUT ČÍST
Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem - Cykloknihy, mapy ...
Markéta Hroudová a Luděk Zigáček napsali cestopis podle trasy, kterou sami absolvovali a nazvali jej Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem. První knižní přiblížení krásné, ale lehce opomíjené dálkové cyklostezky lemující hraniční řeky mezi Německem a Polskem.
Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem
(Mapy a průvodci) Hodnocení produktu: 100% (). Markéta Hroudová a Luděk Zigáček napsali 2. díl cestopisu Cyklotoulky s dětmi, vozíkem a nočníkem.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY