Tvář bolševismu eBook

Fatimma.cz Tvář bolševismu Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tvář bolševismu! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tvář bolševismu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Tvář bolševismu.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,37 MB

ISBN: 9788087525395

POPIS
Pavel Jurijev líčí bez příkras smutnou skutečnost podle své dlouholeté zkuše­nosti, jíž jako mladý člověk a někdejší komunista prošel, a nakonec nutně došel k závěru, že Sovětský svaz nejen není rájem pracujícího člověka, ale že je to svět naprostého bezpráví, duši ubíjející bídy, násilného odpravování lidí, že je to pravé peklo, jehož hrůzy nemůže Evropan pochopit, a proto jim často nechce ani věřit. Autor knížky nepatří k lidem, kteří plivají na svůj prožitý včerejšek jen proto, že se dostanou na druhou stranu barikády. Neskresluje skutečnosti proto, že by se snad chtěl někomu zalíbit. Pavel Jurijev hovoří prostě, ale z vnitřního přesvědčení, bez zbytečného pathosu, ale s náležitým dů­razem. V tomto pojetí jeho práce je také velká síla a přesvědčivost jeho argumentace.
STÁHNOUT ČÍST
Tvář bolševismu Bodyart Press s.r.o. - oblibeneknihy.cz
Prokousat se od ní k ideji „lidské tváře bez bolševismu" nebylo pro docela mladé lidi, od dětství vystavené ideologické indoktrinaci, vždycky snadné. Časopis Tvář dostala literární mládež „Svazu čs. spisovatelů" věnem na sjezdu organizace v roce 1963.
Konzervativci chtějí řešit epidemické dopady nečinností ...
Tvář bolševismu - Pavel Jurijev. Pavel Jurijev líčí bez příkras smutnou skutečnost podle své dlouholeté zkušenosti, jíž jako mladý člověk a někdejší...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY