Ryby a rybolov v našich vodách eBook

Fatimma.cz Ryby a rybolov v našich vodách Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Ryby a rybolov v našich vodách! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Ryby a rybolov v našich vodách a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Ryby a rybolov v našich vodách.pdf

VELIKOST SOUBORU: 10,44 MB

ISBN: 9788074060953

POPIS
V neposlední řadě poznáte i s rybolovné techniky s příznačnými názvy položená, plavaná, přívlač či muškaření.Nechte se okouzlit vyprávěním Huga Pavla, bratra spisovatele Oty Pavla a seznamte se s osmdesátkou rybích receptů, které vás nadchnou. Poutavý text doprovází více než 400 fotografií. Kniha bude i originálním dárkem pro každého milovníka ryb a rybaření. V knize najdete mimo jiné tyto kapitoly:* atlas ryb* historie rybářství u nás* rybolovné techniky* ryby v kuchyni* lidé od ryb* a mnoho dalších.
STÁHNOUT ČÍST
Ryby v našich vodách (Stanislav Lusk, Vlastimil Baruš ...
Jedinečná publikace z pera českých autorů RYBY A RYBOLOV V NAŠICH VODÁCH vás zavede do světa, který našim očím zůstává běžně skryt. Objevíte němé tvory, prohánějící se našimi řekami i potoky, rybníky i přehradami v podrobném atlase našich ryb. Seznámíte se s tradicí českého rybníkářství, s vlivem úpravy vodních toků a znečištění na život ryb.
Nejznámější ryby našich vod - znáte je? | Chyť a pusť
ryby a rybolov v nasich vodach • ryby a rybarstvi v nasich vodach • ryby a rybarstvo v nasich vodach ... jde o netradiční tmavou barvu masa, patří dnes mezi nejvyhledávanější pochoutky. Maso, stejně jako u všech našich tuňákových konzerv, pochází z tuňáka pruhovaného. Tento druh tuňáka obsahuje mnohem méně rtuti a ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY