Tekuté oči eBook

Fatimma.cz Tekuté oči Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Tekuté oči! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Tekuté oči a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: none

NÁZEV SOUBORU: Tekuté oči.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,59 MB

ISBN: 0

POPIS
Básnik Ivan Mojík (1928) vydal doposiaľ desať básnických zbierok. Dlhý čas pracoval ako novinár (rozhlas, Mladá tvorba, Práca, Romboid), v rokoch „normalizácie“ bol zamestnaný ako korektor v tlačiarni. Píše recenzie, robí koláže a napísal mnoho rozhlasových pásiem o avantgardných umeleckých osobnostiach (Lautréamont, Rimbaud, Breton, Marinetti, Utrillo a i.). V spolupráci s filológmi preložil a vydal viacero prekladov básnických a dramatických diel (Shakespeare, Calderon de la Barca, Verhaeren, Shelley, Lope de Vega, Kalevala, Harasymowicz, Updike a i.). V jeho interpretácii vyšla Homérova Odyssea, prerozprávaná pre mládež. Od zbierok Rozbíjanie sarkofágu (1969) a Popoludnie v štvrtom rozmere (1991) hlási sa programovo k avantgardným umeleckým hnutiam (surrealizmus).
STÁHNOUT ČÍST
Jak vybrat oční stíny podle barvy očí - Žena.cz - magazín ...
Oční linky a tužky na oči skladem. Stále doručíme až domů, na pobočky i do Alzaboxu. Poradíme s výběrem. Pravidelné akce a slevy na Oční linky a tužky na oči. Široká nabídka značek DERMACOL, ĽORÉAL PARIS, MAX FACTOR a dalších.
Linky na oči - Vyhledávání na Heureka.cz
Tekuté oční linky je trochu složitější nanášet, ale není to nic, co by se nešlo rychle naučit. Klasikou jsou tužky na oči, ty mají vůbec nejvíce barevných variací, ale vybírat je můžeme také podle tloušťky hrotu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY