Svět skončil, a tak jsem jel eBook

Fatimma.cz Svět skončil, a tak jsem jel Image

INFORMACE

Hledáte knihu Svět skončil, a tak jsem jel? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2016 a autorem je Jan Evják? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2016

NÁZEV SOUBORU: Svět skončil, a tak jsem jel.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,51 MB

ISBN: 9788087193372

POPIS
Byl leden 2013, svět už měl být téměř dva měsíce v kolapsu po svém konci a přežít měli jen ti k tomu předurčení. Rozhlédl jsem se kolem. Pohled na billboardy a plakáty s tvářemi arogantních politiků dával tušit, že ne vše je úplně v pořádku, vtíravá středoevropská zima se drala pod kabát a na nohou mne záblo.Cesta za snem se zdála být rovná, bez zbytečných hrbolů a zatáček.A starý svět vlastně skončil. Nezbývalo než vyrazit a přesvědčit se…Mexický Yucatán - Belize » Guatemala - El Salvador » Honduras - Nikaragua - Kostarika - Severní PanamaJen málo českých cyklocestovatelů navštívilo země Střední Ameriky. Jan Evják navíc pronikl až do jejich nitra, do nebezpečných oblastí, kam se cizincům nedoporučuje cestovat. A pořídil jedinečné fotografie, které běžně cykloturisté ze svých cest nevozí. V jeho knize je i mnoho praktických informací, které z průvodců nevyčtete.
STÁHNOUT ČÍST
Svět skončil, tak jsem jel levně, cena 280 Kč | Srovnání ...
Kupte knihu Svět skončil, tak jsem jel (Jan Evják) s 28 % slevou za 287 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů.
Svět skončil, tak jsem jel - Evják Jan | Knihy Dobrovský
Byl leden 2013, svět už měl být téměř dva měsíce v kolapsu po svém konci a přežít měli jen ti k tomu předurčení. Rozhlédl jsem se kolem. Pohled na billboardy a plakáty s tvářemi arogantních politiků dával tušit, že ne vše je úplně v pořádku, vtíravá středoevropská zima se drala pod kabát a na nohou mne záblo.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY