Koučování v manažerské praxi eBook

Fatimma.cz Koučování v manažerské praxi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Koučování v manažerské praxi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Koučování v manažerské praxi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Koučování v manažerské praxi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,16 MB

ISBN: 9788024716923

POPIS
Hledáte srozumitelné a jasné odpovědi na podstatné a zajímavé otázky týkající se koučování v manažerské praxi? Sáhněte po příručce zkušených českých koučů, která svým jednoduchým, uceleným a výborně strukturovaným pojetím nemá u nás konkurenci. Knížka je určena externím a interním koučům, vedoucím pracovníkům, personalistům a všem ostatním zájemcům o tuto problematiku. Dozvíte se, jaké jsou přednosti koučování oproti jiným metodám, kdo se nejčastěji stává koučem, jak koučování začíná, pokračuje a končí, jak dlouho trvá, než se dostaví výsledky, co pozitivního koučování přináší či v jakém pracovním a rodinném prostředí se koučování daří. Seznámíte se s nástroji koučování a dozvíte se, které se v praxi nejlépe osvědčují: od naslouchání, kladení otázek a poskytování rad a doporučení, přes poskytování zpětné vazby a učení se ze zkušeností, až po změnu způsobu, jak člověk vnímá svět, akční myšlení, osobní závazky a akční jednání. Zjistíte, jaký kouč nemá být, zda zvolit externího či interního kouče, individuální nebo skupinové koučování, jak poznáte své slabé a silné stránky a co máte se sebou dělat, zda jsou s koučováním spojena nějaká rizika nebo zda koučování končí, když je dosaženo cíle. Velmi čtivý text je doplněn příklady z praxe.
STÁHNOUT ČÍST
Koučování v manažerské praxi - Catalog of Frantisek Bartos ...
Seznámíte se s nástroji koučování a dozvíte se, které se v praxi nejlépe osvědčují: od naslouchání, kladení otázek a poskytování rad a doporučení, přes poskytování zpětné vazby a učení se ze zkušeností, až po změnu způsobu, jak člověk vnímá svět, akční myšlení, osobní závazky a akční jednání.
Koučování v manažerské praxi | eKnihy, elektronické knihy ...
Koučování v manažerské praxi . Hledáte srozumitelné a jasné odpovědi na podstatné a zajímavé otázky týkající se koučování v manažerské praxi?Sáhněte po příručce zkušených českých koučů, která svým jednoduchým, uceleným a výborně strukturovaným pojetím nemá u nás konkurenci.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY