Želva a její kamarádi eBook

Fatimma.cz Želva a její kamarádi Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Želva a její kamarádi! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Želva a její kamarádi a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2019

NÁZEV SOUBORU: Želva a její kamarádi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,48 MB

ISBN: 9788000054858

POPIS
Prostorové leporelo pro nejmenší děti. Bavte se a poznávejte svět zvířat. Ožijí vám před očima!Vstupte do království zvířat! V tomto prostorovém leporelu od Rudolfa Lukeše se seznámíte se zvyky a zvláštnostmi želvy, krokodýla, mrože nebo pštrosa. Krátké vtipné básničky seznámí nejmenší čtenáře se zvířátky jak domácími, tak i těmi exotickými. Tuto kouzelnou knížku bude chtít vaše dítě číst znovu a znovu!
STÁHNOUT ČÍST
Rudolf Lukeš, Michal Černík: Pes a jeho kamarádi, Želva a ...
Želva a její kamarádi. Ohodnotit » ... Pes a jeho kamarádi. Jaro. Rok v lese. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ...
Želva a její kamarádi | Albatrosmedia.cz
Želva a její kamarádi - Michal Černík . Vstupte do království zvířat! V tomto prostorovém leporelu od Rudolfa Lukeše se seznámíte se zvyky a zvláštnostmi želvy, krokodýla, mrože nebo pštrosa. Krátké vtipné básničky seznámí nejmenší čtenáře se zvířátky jak domácími, tak i těmi exotickými.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY