Latinsko-český slovník eBook

Fatimma.cz Latinsko-český slovník Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Latinsko-český slovník! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Latinsko-český slovník a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2001

NÁZEV SOUBORU: Latinsko-český slovník.pdf

VELIKOST SOUBORU: 5,30 MB

ISBN: 8085927829

POPIS
Novém upravené vydání osvědčeného slovníku, který byl vytvořen kolektivem zkušených autorů, přináší asi 30 000 latinských slov a slovních spojení a 80 000 českých ekvivalentů. Slovník zahrnuje nejen latinu klasickou, ale rozšiřuje slovní zásobu i o výrazy z latiny poklasické, z děl Husových a Komenského a dokonce i o v praxi běžně užívané výrazy právnické a lékařské. každé heslo poskytuje postačující ceklový obraz možných významů slova a jeho frazeologických spojení, doložených citáty autorů spolu s jejich českými překlady. Ke gramatickému porozumění přispívají vysvětlivky, často také z pádové syntaxe. Slovník je určen především středoškolským studentům humanitních oborů a samozřejmě každému, kdo se s latinou setkává při své profesi či koníčku.
STÁHNOUT ČÍST
Latinsko - český slovník online - Latinsky .cz
První úplný online anatomický slovník na světě. Porovnávejte anglické, latinské, české a slovenské termíny mezi sebou. Procházejte abecední seznam, vyberte si kapitolu, nebo zadejte slovíčka do vyhledávání.
Latinsko český slovník > genitivus - slovnik.cr
Vícejazyčný online slovník. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a naopak.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY