Křišťály moci - Hněv Pána ohně eBook

Fatimma.cz Křišťály moci - Hněv Pána ohně Image

INFORMACE

Křišťály moci - Hněv Pána ohně je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Michaela Burdová. Přečtěte si s námi knihu Křišťály moci - Hněv Pána ohně na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: Křišťály moci - Hněv Pána ohně.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,27 MB

ISBN: 9788025312124

POPIS
Neilin odhalila Arwinovo tajemství. Už mu nedokáže důvěřovat ani odpustit… nebo snad ano? V utajovaném městě Bílých elfů Än-Ielwil, o kterém se vyprávějí pouze legendy, Neilin konečně nachází klid. Noví přátelé ji doprovázejí za prvním Křišťálem moci, ale nic není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Neilin čeká setkání se Smrtí. Na Smaragdittu teče krev. Král Edrian se rozhodl získat své město zpět, ale Isgraëlova armáda nestvůr je strašlivá. Pomohou elfové svým dávným lidským přátelům? Poslední naděje leží v rukou Terien a bájných gryfů. Isgraël zatím odhaluje svou nejničivější zbraň. Neilin se musí postavit hrozbě, která dávno neměla existovat. Odhalení, které ji ale nakonec čeká, bude šokující. Druhý díl navazuje na předchozí titul Křišťály moci - Zrada temného elfa.
STÁHNOUT ČÍST
[PDF EPUB] Hněv Pána ohně: Křišťály moci - Prazska PDF
Kniha: Křišťály moci - Hněv Pána ohně Autor: Michaela Burdová Druhý díl plánované tetralogie z fantastického světa elfů, kde proti sobě stojí síly dobra a zla.
Křišťály moci - Hněv Pána ohně | Dumknihy.cz - knihy po ...
Křišťály moci - Hněv Pána ohně. ... Noví přátelé ji doprovázejí za prvním Křišťálem moci, ale nic není tak snadné, jak se na první pohled zdá. Neilin čeká setkání se Smrtí. Na Smaragdittu teče krev. Král Edrian se rozhodl získat své město zpět, ale Isgraëlova armáda nestvůr je strašlivá.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY