Největší lži historie eBook

Fatimma.cz Největší lži historie Image

INFORMACE

Hledáte knihu Největší lži historie? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Frank Fabian? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Největší lži historie.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,28 MB

ISBN: 9788087624296

POPIS
Mnozí badatelé dnes vynakládají nepředstavitelné úsilí, aby se dostali na stopu historické „pravdě“. To má za následek, že se dějiny musí často kompletně přepisovat. Dnes už toho víme víc o metodách padělatelů, kteří byli tak rafinovaní a prohnaní, že nad tím musíme žasnout ještě dnes. Zfalšovány byly části bible, části islámského náboženství, přičemž existovaly celé padělatelské kanceláře, které se zabývaly dodatečným paděláním spisů, textů a dokumentů velkých náboženských vůdců nebo panovníků. Několik nehorázných podvrhů odhaluje tato kniha z pera autora řady bestsellerů, která vychází poprvé v české verzi.
STÁHNOUT ČÍST
Největší lži historie II.: aneb Jak se falšovaly dějiny ...
Všechny informace o produktu Kniha Největší lži historie. aneb Jak se falšovaly dějiny II. - Frank Fabian, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Největší lži historie. aneb Jak se falšovaly dějiny II. - Frank Fabian.
Největší lži historie - Frank Fabian — Kniha.cz
Historie lidstva nemá jen kladné postavy, rytíře bez bázně a hany a osobnosti s vytříbenými charaktery. Tvořili ji a tvoří i obratní lháři a manipulátoři, kteří dokázali překroutit fakta s takovou přesvědčivostí, že jim uvěřil celý svět. ... Kniha Největší lži v dějinách.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY