Účesy z dlouhých vlasů eBook

Fatimma.cz Účesy z dlouhých vlasů Image

INFORMACE

Hledáte knihu Účesy z dlouhých vlasů? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2015 a autorem je Christina Butcherová? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Účesy z dlouhých vlasů.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,29 MB

ISBN: 9788024925066

POPIS
Vynalézavé účesy jsou hitem na přehlídkových molech, v módních blozích a městských ulicích – přetočený ohon, francouzský cop, rozcuchaný uzel, hladký drdol... Vyberte si z více než 80 klasických a moderních účesů na večírek, do práce, na pláž nebo na elegantní večerní akci. Podrobný ilustrovaný návod vám ukáže, jak každý z nich vytvořit, a celobarevné fotografie nabídnou výsledný účes a možnosti jeho zdobení. Každý účes je doplněný tipy a nápady, jak ho obměnit a čím doplnit.
STÁHNOUT ČÍST
Mašle z vlasů - YouTube
1. Účesy pro polodlouhé vlasy s ofinou do boku. Delší ofina do boku je sexy. Ví o tom i Camilla Belle, která nosí tmavohnědé polodlouhé vlasy.Na fotce níže má účes s dlouhou ofinou do boku a konečky vlasů směřující do vnější strany. Vyzkoušejte i vy tento rafinovaný účes, který zachytí pohledy mužů kamkoliv se pohnete.
Účesy z dlouhých vlasů: Klasické i moderní copy, ohony a ...
Kromě dlouhých vlasů, hřebenu, laku na vlasy, pár sponek, zrcadla a případně i nějaké hezké ozdobné čelenky nepotřebujete nic víc. Snad jen trochu šikovné ruce. Jak nás ujistila kadeřnice Kristína z pražského salonu Beauty concept Claudie & Kristína Marčeková, opravdu není vůbec těžké ho na vlastní hlavě vytvořit.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY