Hlavu vzhůru, rodiče! eBook

Fatimma.cz Hlavu vzhůru, rodiče! Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Hlavu vzhůru, rodiče!! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Hlavu vzhůru, rodiče! a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Hlavu vzhůru, rodiče!.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,17 MB

ISBN: 9788024756066

POPIS
Je důležitější připravit děti na cestu, než cestu pro děti.Milena MikulkováKniha není příručkou pro dokonalé rodiče, ale je průvodcem pro rodiče odhodlané a statečné, pro rodiče, kteří chtějí dát dětem sami sebe.Je rodičovství umění, nebo jen správná technika, strategie? Co všechno se promítá do našich výchovných záměrů? Kdy a kde se učíme být rodiči? Podle čeho měříme, zda jsme nebo nejsme dobrými rodiči? Co děti skutečně od rodičů potřebují a co je spíš na škodu? Jak dětem nezkazit dětství? Kniha nabízí rodičům podněty pro jednotlivá období výchovy potomka a upozorňuje, na co se zaměřit. Stručný text doplněný přehlednými schématy nebo vtipnými ilustracemi pomůže rodičům předcházet zbytečným chybám, kterých později litujeme.Schopnost dobře vychovat své dítě předpokládá porozumět sobě, svým náhledům, ale zároveň porozumět potřebám dítěte. Někdy je velmi těžké rozlišit, kdo koho vlastně vychovává. Kniha představuje několik zásadních principů výchovy dětí od útlého dětství až o jejich osamostatnění.
STÁHNOUT ČÍST
Nejtěžší škola života? Rodičovství! - Blog iDNES.cz
Hlavu vzhůru, rodiče! Na výchovu selským rozumem Mikulková Milena. Motto: Je důležitější připravit děti na cestu, než cestu pro děti. Kniha není příručkou pro dokonalé rodiče, ale je průvodcem pro rodiče odhodlané a statečné, pro rodiče, kteří chtějí dát dětem sami sebe.
Hlavu vzhůru, rodiče! | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách
Hlavu vzhůru, rodiče! Je důležitější připravit děti na cestu než cestu pro děti! Kniha není příručkou pro dokonalé rodiče, ale je průvodcem pro rodiče odhodlané a statečné. Ocení ji...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY