Raban Hrdina eBook

Fatimma.cz Raban Hrdina Image

INFORMACE

Hledáte knihu Raban Hrdina? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Joachim Masannek? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Raban Hrdina.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,32 MB

ISBN: 9788025308448

POPIS
Staň se členem party Fotbalových divochů! Raban se cítí jako páté kolo u vozu a má pocit, že Divoši ho mezi sebou nechtějí. Na radu trenéra vyhledá pomoc velkého fotbalového proroka. O silvestrovské noci se Raban s celým týmem Divochů stane svědkem velkého proroctví. Jaká bude jeho budoucnost? A jaká bude budoucnost celého mužstva?
STÁHNOUT ČÍST
Kniha: Fotbaloví divoši Raban Hrdina (Joachim Masannek ...
O Robinu Hoodovi slyšel asi každý. Slavný zbojník ze Sherwoodského lesa, který bohatým bral a chudým dával, patří již několik staletí mezi jednoho z nejoblíbenějších hrdinů dobrodružných příběhů. Ten jeho, vycházející ze středověké legendy, byl mnohokrát převyprávěn do filmové či televizní podoby.
Kniha Fotbaloví divoši Raban Hrdina | Moja-Kniha.cz
Raban se cítí jako páté kolo u vozu a má pocit, že Divoši ho mezi sebou nechtějí. Na radu trenéra vyhledá pomoc velkého fotbalového proroka. O silvestrovské noci se Raban s celým týmem Divochů stane svědkem velkého proroctví.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY