Pavel Brunclík eBook

Fatimma.cz Pavel Brunclík Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pavel Brunclík? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2007 a autorem je Pavel Brunclík? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Pavel Brunclík.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,57 MB

ISBN: 8087053141

POPIS
Kniha je monografií významného českého fotografa Pavla Brunclíka (1950) a obsahuje snímky z jeho stejnojmenné výstavy komponovaných aktů, na nichž spolupracoval s předními sólisty baletu Národního divadla (výstava, která se uskutečnila na jaře 2007 současně v Paříži a pražském Mánesu, se setkalas mimořádným ohlasem). Autor, který vystudoval geofyziku na matematicko-fyzikální fakultě Karlovy univerzity a dokumentární režii na FAMU, se jako fotograf prosadil zprvu v oblasti reprodukční a reklamní fotografie. V posledních letech se však věnuje fotografování krajin v nejrůznějších zemích celého světa a aktům. Kromě řady katalogů vydal tři monografické publikace Cizí ženy (1995), Země (2000) a Krajiny 1997–2004 (2004), z nichž dvě poslední byly oceněny jako Fotografická publikace roku.
STÁHNOUT ČÍST
Pavel Brunclík - iDNES.cz
Pavel Brunclík patří od počátku své kariéry k nejvýznamnějším osobnostem české fotografie. Jeho autorské výstavy slavily úspěch jak v České republice, tak v zahraničí. V rámci volné tvorby se věnuje Pavel Brunclík především fotografii aktu a krajiny.
Pavel Brunclík: Geometrie nahoty - Pavel Brunclík | Kniha ...
Zobrazte si profil uživatele Pavel Brunclík na LinkedIn, největší profesní komunitě na světě. Pavel má na svém profilu 1 pracovní příležitost. Zobrazte si úplný profil na LinkedIn a objevte spojení uživatele Pavel a pracovní příležitosti v podobných společnostech.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY