Utopie, nejlepší verze eBook

Fatimma.cz Utopie, nejlepší verze Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Utopie, nejlepší verze! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Utopie, nejlepší verze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Utopie, nejlepší verze.pdf

VELIKOST SOUBORU: 2,16 MB

ISBN: 8072546872

POPIS
Taky míváte pocit, že vás kdosi odkudsi pozoruje a manipuluje s vámi? Nemýlíte se: všichni jste jen roboti programovaní na proces, kterému se pracovně říká plnohodnotný autentický život. Všimli si toho například tvůrci filmu Truman Show z roku 1998, pojednávajícího o pojišťovacím agentovi, který žije nic netuše uzavřen v umělém mikrosvětě (byť tak fascinujícím, jako je město) a hraje roli s minimálním počtem stupňů volnosti. Sami ovšem určitě neměli ani tušení, že i je někdo pozoruje - totiž český autor Ivan Kmínek, který napsal dílo na podezřele podobné motivy dvanáct let před nimi, na sklonku totalitního režimu. Pojišťovák Viktor Kaminský a superman Martin Larden odhalují pravdu o své existenci na stránkách sci-fi románu, který je neopakovatelnou kombinací šestákového čtení, výzkumných zpráv, ztřeštěné akce, a politických memorand.
STÁHNOUT ČÍST
Utopie, nejlepší verze - Ivan Kmínek od 149 Kč - Heureka.cz
Taky míváte pocit, že vás kdosi odkudsi pozoruje a manipuluje s vámi? Nemýlíte se: všichni jste jen roboti programovaní na proces, kterému se pracovně říká plnohodnotný autentický život.
Utopie - nejlepší verze - Ivan Kmínek | Elektronická kniha ...
Utopie, nejlepší verze. Ohodnotit » ... Nanuky - Nejlepší domácí recepty. Hřejivé polévky pro tělo i duši. Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Moje knihovna ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY