Strany a vládnutí v digitální éře eBook

Fatimma.cz Strany a vládnutí v digitální éře Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Strany a vládnutí v digitální éře! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Strany a vládnutí v digitální éře a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2020

NÁZEV SOUBORU: Strany a vládnutí v digitální éře.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,96 MB

ISBN: 9788020030528

POPIS
Práce se zabývá novými trendy ve výzkumu politických stran, tedy proměnami stranických systémů a posuny v chápání a fungování politických stran a stranictví. Všímá si také nových komunikačních stylů dnešních politických lídrů a pokouší se zachytit některé zásadnější trendy a nové přístupy v současné politické komunikaci. Sledujeme, proč se v dnešní politice objevují a jakou roli sehrávají ty problémy, kterým se věnují naše kapitoly. Konkrétně se kapitoly se zaměřují na následující problémy:Tracklist1. Politické strany a dnešní společnost2. Nové politické strany a institucionalizace stranických systémů3. Nové politické strany v prostoru – možnosti analýzy teritoriální dimenze stranického nahrazení4. Nacionalizace lokálních stranických systémů a nové politické strany5. Nový populismus na vzestupu?6. Celebrity v politice.Kniha je primárně přehledovou studií o výše uvedených problémech, přesto aspiruje i na analytickou práci. Současný výzkum vládnutí a politických stran totiž vyžaduje zavádění nových interpretačních rámců, definic a typologií, včetně nového pohledu na problematiku stranické reprezentace a komunikace mezi politiky a voliči. Každá kapitola aspiruje na představení různých možností výzkumu nových stran a na prezentaci technik výzkumu, které se v těchto oblastech používají, dále také zahrnuje konkrétní empirické příklady, prezentuje a ověřuje některé nové metodologické postupy v politologii a přináší i konkrétní empirické poznatky a závěry.
STÁHNOUT ČÍST
Strany a vládnutí v digitální éře - Lukáš Novotný,Pavel ...
Strany a vládnutí v digitální éře Lukáš Novotný - książka. Produkt chwilowo niedostępny Jeśli chcesz, możemy zamówić tę książkę dla Ciebie, wypełnij formularz książek na zamówienie.
Strany a vládnutí v digitální éře : Vybraná témata výzkumu ...
10:40-10:45 Pozvánka na ONE Konferenci 2013 -- Vládnutí v digitální éře: od lokálních dat k evropským strategiím Iva Walterová, M.A, EPMA . 10:45-11:00 Dotazy, diskuse a občerstvení. Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE. Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli?
SOUVISEJÍCÍ KNIHY