Benátky - Příběh nejromantičtějšího města na Zemi eBook

Fatimma.cz Benátky - Příběh nejromantičtějšího města na Zemi Image

INFORMACE

Hledáte knihu Benátky - Příběh nejromantičtějšího města na Zemi? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2010 a autorem je none? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2010

NÁZEV SOUBORU: Benátky - Příběh nejromantičtějšího města na Zemi.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,59 MB

ISBN: 9788073818296

POPIS
Benátky, snad nejkrásnější a nejromantičtější město na světě, každoročně přitahují miliony turistů. Peter Ackroyd je povýšil na hrdinu svého díla, v němž fascinujícím způsobem sleduje vývoj města na 118 ostrovech od založení až k dnešku. Díky tomu máme jedinečnou příležitost vidět Benátky očima nad jiné povolanýma: jak je zevrubně poznal tento anglický prozaik a básník, novinář, literární historik a kritik, známý životopisy osobností jako Shakespeare, Wilde, More či Blake a zejména knihou o životě svého milovaného města Londýna.
STÁHNOUT ČÍST
Benátky - Příběh nejromantičtějšího města na Zemi CZ ...
Marca. Na této mapě už jsou i větší detaily jako názvy ulic a náměstíček. Nejzajímavější památky (rozlišení 1150 x 834 px) - Velmi pěkná mapka na které najdete stejně jako na té předešlé hlavně střed města. Kromě toho jsou ale na ní zvlášť znázorněny ty nejzajímavější budovy a památky.
Benátky…co vidět, tipy a průvodce - I Love Italy
Italské Benátky postihly nejhorší záplavy od roku 1966. Voda ve městě před půlnocí dosahovala výšky 187 centimetrů, za negativním 53 let starým rekordem zůstala jen o sedm centimetrů. Voda se dostala i do nejslavnější památky města, baziliky svatého Marka. Starosta Luigi Brugnaro vyhlásil stav nouze a požádal o pomoc italskou vládu.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY