Matematika a její aplikace pro 4. ročník – 3. díl eBook

Fatimma.cz Matematika a její aplikace pro 4. ročník – 3. díl Image

INFORMACE

Matematika a její aplikace pro 4. ročník – 3. díl je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Josef Molnár. Přečtěte si s námi knihu Matematika a její aplikace pro 4. ročník – 3. díl na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Matematika a její aplikace pro 4. ročník – 3. díl.pdf

VELIKOST SOUBORU: 3,63 MB

ISBN: 9788072302055

POPIS
V souladu s RVP jsme pro vás vydali v rámci Modré řady Matematika a její aplikace 1–5 publikaci Matematika a její aplikace 4, která zachovává vše originální z původních učebnic Prodosu. Celá Modrá řada Matematika a její aplikace pro 1. stupeň ZŠ vychází vstříc požadavkům RVP, vede k očekávaným výstupům a rozvoji klíčových kompetencí. Akcentovány jsou mezioborové souvislosti, především s českým jazykem a literaturou a tematickými okruhy kompletu Člověk a jeho svět. Třídílný titul Matematika a její aplikace 4 vám v mnoha směrech nebude neznámý, jeho jednotlivé části však jsou cele prakticky zaměřeny k naplňování očekávaných výstupů tak, aby vám pomohly u dětí co nejlépe rozvíjet klíčové kompetence dle požadavků RVP. Učivo není pro děti odtažitým abstraktním modelem, ale umožní jim přímou praktickou aplikaci. Teprve ta dětem dovolí pochopit základní matematické vztahy ve světě kolem nás a rozvíjet je a smysluplně a účelně využívat v běžném životě. Učebnice k tomu žáky vede jednak promyšlenou sestavou praktických úkolů – jsou ve funkčním spojení s výkladem, který je často spíše doplňuje a děti tak mnohé pochopí samy ještě dříve, než se to dozvědí z výkladu. Jednak je v tomto směru velmi vstřícná graficky – přehlednost a názorné ilustrace dají žákům mnohé pochopit a zároveň jim nabízejí neotřelé úkoly k řešení.
STÁHNOUT ČÍST
Matematika a její aplikace pro 3. ročník 1. díl | Knihy.ABZ.cz
Matematika a její aplikace pro 4. ročník - 3. díl - 4. ročník - Josef Molnár . V souladu s RVP jsme pro vás vydali v rámci Modré řady Matematika a její aplikace 1-5 publikaci Matematika a její aplikace 4, která zachovává vše originální z původních učebnic Prodosu.
Matematika a její aplikace pro 3. ročník 3. díl - Burza ...
Matýskova matematika pro 4. ročník je svojí strukturou obdobná Matýskově matematice pro 3. ročník. Skládá se ze tří učebnic a tří pracovních sešitů: Matýskova matematika, 1. díl (číselný obor 0 až 10 000), Matýskova matematika, 2. díl (číselný obor 0 až 1 000 000), a samostatná učebnice Geometrie .
SOUVISEJÍCÍ KNIHY