Star Wars: Klonové války eBook

Fatimma.cz Star Wars: Klonové války Image

INFORMACE

Star Wars: Klonové války je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor none. Přečtěte si s námi knihu Star Wars: Klonové války na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2008

NÁZEV SOUBORU: Star Wars: Klonové války.pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

ISBN: 9788025210895

POPIS
Nechte se opět vtáhnout do podmanivého světa Star Wars a přečtěte si nejnovější příběh z této slavné vesmírné ságy, která má miliony fanoušků po celém světě. Setkejte se s oblíbenými hrdiny, rytíři Jedi Anakinem Skywalkerem, Obi-Wanem Kenobim a Yodou, odvážnou senátorkou Galaktické republiky Padmé Amidalou, představitelem temné strany Síly hrabětem Dooku, generálem separatistů Grievousem, svéráznými klonovými vojáky a droidy všech možných tvarů a schopností, včetně nezapomenutelných R2-D2 a C-3PO!
STÁHNOUT ČÍST
Star Wars: Klonové války skončily | Ábíčko.cz
Re: Star Wars: Klonové války / Star Wars: The Clone Wars od KaraMik » 13 kvě 2020 16:51 Chybějící epizody Klonových válek na HBO budou brzy doplněny, nejedná se o cenzuru, ale o technickou chybu, která se nyní řeší.
Star Wars: Klonové války (2008/1) [TV seriál] - The Clone ...
Star Wars: Klonové války je animovaný film režírovaný Davem Filonim, tkerý vyšel v roce 2008.Je uvedením do situace v animovaném seriálu Star Wars: Klonové války.. Informace o Klonových válkách, které celou galaxii změnily k nepoznání, se objevily jen v několika náznacích na konci Epizody II: Klony útočí a v Epizodě III: Pomsta SIthů.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY