Modrá dahlia eBook

Fatimma.cz Modrá dahlia Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Modrá dahlia! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Modrá dahlia a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2012

NÁZEV SOUBORU: Modrá dahlia.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,32 MB

ISBN: 8594046710204

POPIS
Poslední detektivka klasika drsné školy, která dosud nebyla přeložena do češtiny; Chandlerova díla byla až na jednu výjimku zfilmována, Modrá dahlia je přesto jediným filmovým scénářem, jehož autorem je sám Chandler. Získal za ni nominaci na Oscara v kategorii nejlepší původní scénář a teprve s Modrou dahlií je Chandlerův umělecký odkaz dostupný v celé šíři i českému čtenáři. Děj jej zavede do Hollywoodu válečných let, kam se z Pacifiku vrací pilot Johnny. Jeho krásná a nevěrná manželka je téže noci zavražděna a Johnny se okamžitě stává hlavním podezřelým…Příběh nese všechny znaky Chandlerových děl: prudký sled scén, spád i vtip ostrých dialogů, v nichž nechybí oblíbené „wisecracks“ – známé průpovídky, a také typicky šokující rozuzlení. Ani strohá forma scénáře tak neochudí dílo o nic z toho, co je příčinou trvalé obliby Chandlera u čtenářů detektivek. Knihu doplňuje sada fotografií z úspěšného filmu, který byl podle scénáře natočen, a dobových artefaktů.
STÁHNOUT ČÍST
Modrá Dahlia / The Blue Dahlia (1946) | ČSFD.cz
Northfinder Dahlia dámská bunda modrá v Hervisu. Využívejte výhody e-shopu a objednejte online z pohodlí domova.
Kniha Modrá dahlia - Raymond Chandler | Dobré Knihy.cz
Typ: polodlouhé áčkové šaty na ramínka a se vzorem Barva: modrá, růžováVzor: květinový Zapínání: skrytý zip na zádech Kapsy: ne Podšívka: ano (pouze pod horním dílem) Materiál:šaty - 100 % viskózapodšívka - 100 % bavlna Praní: 30 °C Rozměry pro vel. M: délka - 119 cm Ženám s výškou 170 cm by šaty měly sahat pod kolena.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY