Od nuly k jedničce eBook

Fatimma.cz Od nuly k jedničce Image

INFORMACE

Od nuly k jedničce je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Blake Masters. Přečtěte si s námi knihu Od nuly k jedničce na fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2015

NÁZEV SOUBORU: Od nuly k jedničce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,14 MB

ISBN: 9788087270721

POPIS
Kniha „Od nuly k jedničce – Poznámky o startupech aneb Jak vybudovat budoucnost” je plná jedinečných a praktických postřehů geniálního investora rizikového kapitálu Petera Thiela. Popisuje v ní logiku vzniku firmy s jasnou vizí a potenciálem ovlivnit svět. Peter Thiel byl jedním z prvních investorů do společností PayPal, LinkedIn a Facebook a oprávněně se řadí po bok mnoha respektovaných myšlenkových vůdců.Autor otevřeně propaguje monopol a zavrhuje konkurenční soutěž jako potenciálně škodlivou pro zdravý rozvoj firmy. Nahlas propaguje svůj rebelský postoj, že nemá cenu snažit se vyhrát v bezohledném souboji dnešního trhu. Skuteční šampioni zítřka zcela uniknou svým konkurentům, protože jejich podnikání bude originální a nenapodobitelné.Vylepšíte-li stávající produkt, pouze doplníte další prvek a zvýšíte přidanou hodnotu něčeho, co už existuje. Půjdete „od jedničky k n“. Takové počínání vede nejvýše ke zdokonalení stávajících technologií, ale vašim dobře financovaným konkurentům žádné vrásky nepřidá. Nový Bill Gates by dnes rozhodně nevyvíjel operační systém, další Larry Page by netvořil vyhledávač, protože Google, Facebook i Windows už na trhu mají svoji nezastupitelnou roli.V této knize Peter Thiel ukazuje, jak najít ty nepozoruhodnější cesty k vytvoření něčeho nečekaného. Radí bádat i v doposud neprozkoumaných oblastech a pátrat po nápadu, který bude tím velkým skokem od nuly k jedné. Pomůže vám zefektivnit rozhodování a zhmotnit originální myšlenku, díky které se nemusíte obávat konkurenčního tlaku, díky níž můžete veškerou energii věnovat vývoji, zaměstnancům a své vizi.Některé z otázek, na které musíte hledat odpověď: Objevilli jste jedinečnou příležitost, kterou ostatní nevidí? Bude vaše pozice na trhu obhajitelná i za 10let? Máte správný tým?Je potřeba vyhlásit boj stagnaci, konvencím a nenápaditému myšlení. Peter Thiel volá po revitalizaci fantazie a invence. Ve své knize představuje optimistický pohled na budoucnost pokroku v Americe i ve světě a nový způsob přemýšlení o inovacích. Začněme tím, že se naučíme klást otázky, které nás přivedou k nalezení skutečné hodnoty na naprosto nečekaných místech.
STÁHNOUT ČÍST
Od nuly k jedničce - Peter Thiel, Blake Masters — Kniha.cz
Kniha „Od nuly k jedničce - Poznámky o startupech aneb Jak vybudovat budoucnost" je plná jedinečných a praktických postřehů geniálního investora rizikového kapitálu Petera Thiela.Popisuje v ní logiku vzniku firmy s jasnou vizí a potenciálem ovlivnit svět.
Od nuly k jedničce - Úvahy o startupech aneb jak tvořit ...
Peter Thiel - Od nuly k jedničce. Proč? „Peter Thiel nádherně ukazuje rozdíl mezi tradiční, „lifestyle" firmou a startupem, který má za cíl rozjet něco zcela nového. Mnoho founderů zakládá startup s vidinou exponenciálního růstu, Thiel ale analyzuje, čím se vůbec firma musí zabývat, aby takového růstu dosáhla.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY