Uneseni mimozemšťany eBook

Fatimma.cz Uneseni mimozemšťany Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Uneseni mimozemšťany! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Uneseni mimozemšťany a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2006

NÁZEV SOUBORU: Uneseni mimozemšťany.pdf

VELIKOST SOUBORU: 6,77 MB

ISBN: 9788024215921

POPIS
Přicházejí k nám návštěvy z kosmu? Sledují lidstvo a využívají je ke svým pokusům? Potřebují pozemšťany k tomu, aby nevymřeli? Není to naprostý nesmysl? Co všechno víme o těch pozemšťanech, které údajně mimozemšťané krátkodobě unesli a zase vrátili na Zemi? Byli to jedinci duševně zdraví? Co si o tom myslí odborníci? Proč by si ale lidé takovou věc vymýšleli? Stanislava Ramešová se ve své publikaci zabývá tzv. únosovým syndromem, jevem, který se hlavně ve Spojených státech amerických dostává v poslední době stále více do popředí. Mnozí lidé v USA se domnívají, že byli uneseni mimozemšťany, a dokládají svá tvrzení rozličnými důkazy. Nejsou ovšem žádnou výjimkou, také v jiných státech, např. v Rusku i České republice, žijí lidé, kteří jsou přesvědčeni, že se s mimozemšťany osobně setkali. Stanislava Ramešová shromáždila řadu informací o "unesených" a uvádí jejich výpovědi. Do diskuse zapojila i renomované odborníky, psychiatra MUDr. Ivana Davida a známého sexuologa MUDr. Radima Uzla.
STÁHNOUT ČÍST
Uneseni mimozemšťany - Radim Uzel | Databáze knih
Únosy UFO jsou již několik desítek let celosvětovým fenoménem. Mnoho lidí již tvrdilo, že kromě pozorování záhadných létajících talířů byli dokonce i uneseni mimozemšťany. Jedním z nich je i John Mooner z britského Devonu. Ten má pro svá tvrzení i důkaz, na který se mohou všichni veřejně podívat. Důkazem by měly být satelitní snímky jeho souboje s ...
Filmy o únosech | FILMTORO
Během ní se ukáže, že Craig i jeho žena Sherry byly uneseni mimozemšťany, kteří na nich prováděli pokusy. Craig je na pokraji zhroucení, ty nejpernější chvilky ho však teprve čekají. Sherry totiž přichází s novinkou. Té noci, kdy byli uneseni, totiž otěhotněla. Vyšetření ultrazvukem potvrdí Craigovu noční můru.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY