Holky to chtěj jinak eBook

Fatimma.cz Holky to chtěj jinak Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Holky to chtěj jinak! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Holky to chtěj jinak a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2007

NÁZEV SOUBORU: Holky to chtěj jinak.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,33 MB

ISBN: 8073810352

POPIS
Ospalé anglické přímořské letovisko Hastings v sedmdesátých letech dvacátého století – pro úžasný život, ve kterém se pořád něco děje, spíš nic moc. Žijí tam ovšem Rachel a Susan, začínají dospívat a pomalu si uvědomují, že pro boj s nepřítelem je důležité být v přesile, takže drží pevně spolu. Právě díky kamarádství zvládají nejrůznější prekérní situace i to, že je rodiče občas zaboha nechtějí nechat na pokoji, šikanu ve škole, gumové brambůrky a teplé pivo na mejdanu, úžasné a slibné kytarové talenty, sjeté hipíky, pánskou společnost, mizerné místní kapely, první polibky, pochybnosti o vlastním vzhledu a nešikovné pokusy o to, jak se co nejlépe obléct, i první milostná zklamání. Pak se v jejich životě objeví Dave, hvězda a kluk, o kterého by správně neměly ani zavadit, tak má špatnou pověst, jenže se na něj holky přímo lepí. Susan i Rachel pak zčista jasna zjistí, že sex, drogy a rokenrol nejsou pokaždé přesně to, co si vysnily, protože Anglií právě otřásá nová punková muzika a všechno je najednou jinak. Ke komu se která z nich přikloní – k pankáčům nebo ke skinheadům? A jak si s jejich vzdorem dokážou poradit zoufalí rodiče?
STÁHNOUT ČÍST
Holky to chtěj jinak - Jo Brandová, pevná vazba s přebalem ...
Kniha Holky to chtěj jinak je v. Přečtených: 45x: Knihotéce: 3x: Chystám se číst: 2x: Chci si koupit: 1x: Nápověda - Podmínky užit ...
JO BRANDOVÁ HOLKY TO CHTĚJ JINAK 2007 | Aukro
Pro boj s nepřítelem je důležité být v přesile. výborný stav
SOUVISEJÍCÍ KNIHY