Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč eBook

Fatimma.cz Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2017

NÁZEV SOUBORU: Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč.pdf

VELIKOST SOUBORU: 7,82 MB

ISBN: 9788087950432

POPIS
Výkřiky těla jako vzkazy dušePsychoenergetika v praxiNaše tělo mluví. Jen mu musíme umět naslouchat. Bolesti a choroby, které postihují naše tělo, nejsou dílem náhody či ranami osudu, nýbrž přesnými signály, že se nám do životní cesty postavila nějaká překážka. Michel Odoul, zakladatel Francouzského institutu šiacu a znalec východních léčebných tradic, v nichž tvoří fyzické tělo, mysl a duch jeden celek, se ve své knize Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč obrací na všechny, kdo hledají klíč k porozumění nemocem a bolestivým příznakům svého těla. Alergie, bolesti v krku, záněty, cysty, bederní ústřel, migréna, bolesti uší, nadváha, ischias, křeče, závratě, oční choroby, anorexie, bulimie, rakovina atd., to vše jsou projevy napětí, nesouladu, nerovnováhy, nevědomého rozporu či potlačovaného konfliktu, kterými se naše nitro snaží promluvit. Tělo každého z nás vypovídá (ba přímo křičí) o tom, čím trpíme v hloubi sebe samých. Odoulova kniha, které se ve Francii prodalo přes pět set tisíc výtisků, nás učí řeči těla rozumět. Učí nás pochopit psychoenergetické mechanismy, jejichž poruchy jsou zdrojem nemocí a brání nám v plném rozvoji. Když se naučíme vnímat člověka (a tedy sebe sama) jako propojený celek, kde „vše souvisí se vším“, zjistíme, že vazby a spojitosti mezi tělem, tělesnými orgány a jejich funkcemi na jedné straně a psychikou na straně druhé, nejsou žádná magie, ba ani ezoterika, ale že jde o čistě biologické vyjádření našeho stavu. Klíčem k tomuto pochopení je právě tato kniha.
STÁHNOUT ČÍST
Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč
Michel Odoul. Zakladatel Francouzského institutu šiacu. Je autorem několika knih, v nichž se věnuje řeči těla a tělesné harmonii. K jeho nejznámějším publikacím patří Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč (Dis moi o? tu as mal, je te dirai pourquoi, 1994), Harmonie energií (L'harmonie des énergies, 2002), Ke zdrojům nemoci: Od individuální k planetární ...
Michel Odoul: Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč ...
Všechny informace o produktu Kniha Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč - Odoul Michel, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Řekni mi, kde tě bolí, a já ti řeknu proč - Odoul Michel.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY