Pes ve stáří eBook

Fatimma.cz Pes ve stáří Image

INFORMACE

Hledáte knihu Pes ve stáří? Skvělé, máme tu knihu. Bylo napsáno 2009 a autorem je Suzanne Blanková? Přečtěte si knihy online na našem webu fatimma.cz

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2009

NÁZEV SOUBORU: Pes ve stáří.pdf

VELIKOST SOUBORU: 8,14 MB

ISBN: 9788073911072

POPIS
Praktický průvodce pro všechny majitele starých psů. Obsahuje podrobné odpovědi na otázky týkající se výživy, běžné péče a zdraví. Kniha vám poskytne důležité rady, jak co nejlépe pečovat o stárnoucího psa. Text doprovází více než 280 barevných fotografií, přehledové tabulky a odpovědi na nejčastější otázky. Pes je považován za nejlepšího přítele člověka a za jeho nejvěrnějšího společníka. Když zestárne, musíme být připraveni uspokojit všechny jeho potřeby. Péče může být někdy náročná - zejména když pes dosáhne pokročilého věku. Cílem této knihy je poskytnout odpovědi na běžně kladené otázky týkající se zdraví psa, poradit a pomoci majitelům starších psů, aby svým společníkům lépe porozuměli a maximálně si tak užili drahocenný čas, který spolu stráví.
STÁHNOUT ČÍST
Mohu vycvičit psa ve stáří? - HAFICI.NET
Starší psi běžně procházejí změnami ve funkci různých orgánových soustav a mnohé z těchto změn jsou nevyhnutelné. Pokud jsou ale změny vážné a orgány psa se s nimi nedokáží vyrovnat, pak dochází k onemocnění zvířete. Obvyklé nemoci starších psů a jejich projevy naleznete v následujícím přehledu.
Pes senior a problémy s inkontinencí | iReceptář.cz
Dokud pes nemá bolesti, jí, chodí, nenaříká. Je zmatený, inkontinentní a prostě starý, tak bych to neudělala. A věnovala mu péči, která je zase jiná, náročná a snažila se mu to co nejvíce zpříjemnit. Mazlit a mazlit. Pokud by ale pes nežral, nevstal, kňučel appd..Tam bych to ukončila. Ale je to samozřejmě na vás.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY