Chemie pro spolužáky: Obecná chemie I. eBook

Fatimma.cz Chemie pro spolužáky: Obecná chemie I. Image

INFORMACE

Trávit čas knihou Chemie pro spolužáky: Obecná chemie I.! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu Chemie pro spolužáky: Obecná chemie I. a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2018

NÁZEV SOUBORU: Chemie pro spolužáky: Obecná chemie I..pdf

VELIKOST SOUBORU: 9,56 MB

ISBN: 9788088255161

POPIS
Učebnice je standardně určena pro první ročníky středních škol. Zahrnuje látku úvodu do chemie, představí periodickou tabulku prvků a vysvětlí základní chemické vazby a názvosloví. Vše je vysvětleno přátelskou formou a studentovi učebnice vysvětluje, k čemu mu bude chemie v běžném životě. K procvičení slouží i QR kódy, které studenta přesměrují na webové stránky, kde najde kompletní postup a vysvětlení řešení. Učebnice splňuje požadavky Rámcového vzdělávacího programu.
STÁHNOUT ČÍST
PDF Obecná chemie - Masaryk University
Chemie pro spolužáky: Obecná chemie II. - Pracovní sešit. Kdo napsal knihu Chemie pro spolužáky: Obecná chemie II. - Pracovní sešit? Autorem je Vilém Obrátil, Leoš Sáblík, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih.
Chemie pro spolužáky: Obecná chemie II. - Učebnice ...
Chemie pro spolužáky: Obecná chemie I. - Učebnice. ... Zahrnuje látku úvodu do chemie, představí periodickou tabulku prvků a vysvětlí základní chemické vazby a názvosloví. Vše je vysvětleno přátelskou formou a studentovi učebnice vysvětluje, k čemu mu bude chemie v běžném životě. ...
SOUVISEJÍCÍ KNIHY