1000 mil vhůru po Amazonce eBook

Fatimma.cz 1000 mil vhůru po Amazonce Image

INFORMACE

Trávit čas knihou 1000 mil vhůru po Amazonce! Na našem webu fatimma.cz najdete knihu 1000 mil vhůru po Amazonce a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

DATUM PUBLIKOVÁNÍ: 2011

NÁZEV SOUBORU: 1000 mil vhůru po Amazonce.pdf

VELIKOST SOUBORU: 4,91 MB

ISBN: 9788086930060

POPIS
Po seznámení s Novým světem s příhodami ze Severní Ameriky přichází nyní na řadu v pořadí šestý díl literárních pamětí autora s dobrodružstvími z Jižní Ameriky. Jsou to v první části publikace zážitky z Brazílie, především z Río de Janeira, nejkrásnějšího města světa. Seznámíme se v něm s jeho předními pozoruhodnostmi jako je Corcovado, Homole cukru, ale i světoznámá pláž Copacabana se všemi jejími krásami, riziky i nebezpečími. Vyvrcholením tohoto dílu je ve druhé části knihy plavba naší lodi Kriváň po Amazonce až k Río Negro do říčního přístavu Manaus v samém srdci Brazílie. Povídka Amulet od Velké řeky osvěží batličkovským způsobem vyprávění tajuplnými silami, které se nad Amazonkou vznášejí. Příhody z této velké řeky jsou jakousi sladkovodní variací života československých námořníků uprostřed vod i na okraji džungle, prosáknuty jako u předcházejících dílů nezměrnou láskou autora k dálkám a dobrodružství, které mu jednou provždycky učarovaly. Ve třetí části výstižně nazvané Dlouhé kyvadlo času na moři autor čtenáři nabízí pohled na „běžný lodní den“ či „námořnický život bez růžových brýlí“.
STÁHNOUT ČÍST
1000 mil vzhůru po Amazonce - Otakar Mlejnek | KOSMAS.cz ...
Český doktor na moři (VI) - 1000 mil vzhůru po Amazonce. Obsah. Zväčšiť obrázok. Autor: Otakar Mlejnek. ... Vyvrcholením tohoto dílu je ve druhé části knihy plavba naší lodi Kriváň po Amazonce až k Río Negro do říčního přístavu Manaus v samém srdci Brazílie. Povídka Amulet od Velké řeky osvěží batličkovským ...
Hodnocení 1000 mil vzhůru po Amazonce - Mlejnek Otakar ...
Kniha: 1000 mil vzhůru po Amazonce -- Český doktor na moři 6 - Otakar Mlejnek Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni.
SOUVISEJÍCÍ KNIHY